До відома мешканців міста

 З 02 квітня 2018 року в медичних установах країни стартував перехід на нову систему, основна ідея якої – «гроші ходять за пацієнтом». З 2019 року старі правила фінансування не будуть діяти. Всі заклади первинної медичної допомоги будуть фінансуватися тільки через Національну службу здоров'я України.

        Національну службу здоров'я України вже створено.

        На теперішній час триває процес реорганізації (перетворення) нашої установи в  комунальне некомерційне підприємство.

        Нагадуємо: сімейний лікар може обслуговувати 1800 пацієнтів, терапевт – 2 000, педіатр – 900 після укладення декларацій.

        Обрати лікаря можна у будь який час, але враховуйте, що частина лікарів уже набрала оптимальну кількість пацієнтів і може відмовити Вам у підписанні декларації.

        Міністерством охорони здоров’я України  внесені зміни до Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, затвердженого наказом МОЗ України 19.03.2018  № 503.

        На теперішній час непотрібно залишати у медичному закладі ксерокопії документів, що надаються для заповнення декларації.

        Декларації про вибір лікаря, які були підписані до набрання чинності змін є чинними та не анулюються.

        При підписанні декларації про вибір лікаря пацієнту гарантовано надання пакету послуг первинної медичної допомоги.

        Пацієнт, який не обрав лікаря та перебуває у невідкладному стані, має право отримати безперервну та безоплатну первинну медичну допомогу у закладі.

        Запрошуємо мешканців м. Бердянськ, хто ще не обрав свого лікаря, оформити та підписати декларації у найближчий час. Звертайтеся до уповноважених осіб в амбулаторіях Центру або до обраного лікаря.

Адміністрація Центру