До відома мешканців міста Бердянська

За інформацією Міністерства охорони здоров'я України, з 02 квітня 2018 року в медичних установах країни стартує повільний перехід на нову систему, основна ідея якої – гроші ходять за пацієнтом. З 2020 року старі правила фінансування не будуть діяти. За пацієнта держава буде платити лише тому лікарю, з яким підписано декларацію.
Часу для переходу достатньо, тому не потрібно створювати ажіотаж. Підписати декларації зі своїм сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром одразу не вийде всім мешканцям міста, тому що триває налаштування системи «Електронне здоров’я». Саме в цю систему ми повинні будемо вносити дані пацієнта і заповнювати декларацію, а потім роздруковувати, щоб людина могла її підписати.

Термін обрання сімейного лікаря, терапевта, педіатра триває
до кінця року

Звертаємо увагу всіх мешканців міста, що, обравши свого сімейного лікаря, фактично для пацієнта нічого не зміниться. Він буде як і раніше обслуговуватися за територіальним принципом у свого сімейного лікаря або терапевта, лікаря-педіатра. І тільки після того, як наша медустанова буде реорганізована з бюджетного закладу в комунальне некомерційне підприємство та укладе договір з Національною службою здоров'я України, почнеться обслуговування людей згідно укладених декларацій. 

Національну службу здоров'я України також обіцяють створити тільки влітку. Часу для підписання декларації ще багато.

Нагадуємо: сімейний лікар може обслуговувати 1800 пацієнтів, терапевт – 2 000, педіатр – 900 після укладення декларацій.