Педіатричне відділення КУ "Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги" БМР

Адреса:

вул. Праці 6, м. Бердянськ, Україна

Загальний розклад роботи закладу:

з 7-30 до 18-00,
прийом чергового лікаря у суботу з 8-00 до 14-00 каб. 107,
неділя вихідний
Реєстратура тел. 15-03, +380 (6153) 3-54-38





Опис закладу

Педіатричне відділення надає послуги первинної медико-санітарної допомоги дитячому населенню та підліткам міста:

Контакти

Заступник головного лікаря БЦПМСД з охорони дитинства та материнства -
т.+380(6153)3-44-30


Тел.: +380 (6153) 3-40-75
E-mail: bgdb@yandex.ru; bgdb@ukr.net;
http://detstvo.berdyansk.net/

 

Графік прийому дільничних лікарів-педіатрів з 01.01.2016

Дільниця Кабінет ПІБ пн вт ср чт пт
4 352 Тарасенко Олена Олександрівна 14-17 8-11 13-15 14-17 8-11
5 351 Солдатєнко Світлана Сергіївна 14-17 8-11 13-15 14-17 8-11
6 349 Алексєєва Юлія Анатоліївна 14-17 8-11 13-15 14-17 8-11
8 350 Караман Іляна Віталіївна 14-17 8-11 13-15 14-17 8-11
9 346 Борисова Лариса Дмитрівна 14-17 8-11 13-15 14-17 8-11
10 346 Прокоф'єва Ірина Василівна 8-11 14-17 10-12 8-11 14-17
11 224 Гребенщикова Тетяна Іванівна 14-17 8-11 13-15 14-17 8-11
13 224 Шамраєв Віктор Германович 8-11 14-17 10-12 8-11 14-17
14 351 - 8-11 14-17 10-12 14-17 8-11
15 350 Сидоряк Альона Андріївна 8-11 14-17 10-12 8-11 14-17
17 352 Кочур Олег Григорійович 8-11 14-17 10-12 8-11 14-17
18 349 Єгорова Світлана Георгіївна 8-11 14-17 10-12 8-11 14-17
Нововасилівка 3 Ладатко Сергій Олександрович 10-13 10-13 10-13 10-13 10-13
АКЗ
Ялтинська, 50
18 Сидорова Надія Олександрівна 13-17 8-12 13-16 13-17 8-12
РТС
Ялтинська, 50
18 Некрасова Наталія Володимирівна 8-11 14-17 10-13 8-11 14-17

Перелік дільниць педіатричного відділення:

Введіть букви з назви вулиці

Вулиця Дільниця
пр. Західний (12 грудня) Дільниця № 13
17 вересня Дільниця № 4
Нагорна (50 років СРСР) – крім 12/2 Дільниця № 4
Нагорна (50 років СРСР) 12/2 Дільниця № 5
Листопадна (7 листопада) Дільниця № 18
8 березня Дільниця № 18
Азовська Дільниця № 8
Ямбольська (Артема) Дільниця № 14
Б.Хмельницького Дільниця № 10
Зарічна (Бабушкіна) Дільниця № 18
Баранова Дільниця № 17
Баха 41 – Дільниця № 17
А. Добросердової (Белінського) Дільниця № 17
Бердянська Дільниця № 18
Берегова Дільниця № 17
Білоруська Дільниця № 17
Бірюкова Дільниця № 17
Бородіна 3-9 Дільниця № 17
Ботанічна Дільниця № 18
Брестська Дільниця № 18
Ватутіна Дільниця № 17
Вин. совхоз 2 відд. Дільниця № 18
Виноградна Дільниця № 17
Висоцького Дільниця № 18
Волгоградська Дільниця № 5
Волкова Дільниця № 17
Воронежська Дільниця № 18
Гагаріна 25 – Дільниця № 17
бул. Шевченка (Гайдара) 1 Дільниця № 4
бул. Шевченка (Гайдара) 10А, 12 Дільниця № 6
бул. Шевченка (Гайдара) 2-10 Дільниця № 11
бул. Шевченка (Гайдара) 5-13/6 Дільниця № 8
Гастелло Дільниця № 17
Переможців (Героїв Сталінграду) Дільниця № 6
Герцена Дільниця № 17
Глинки Дільниця № 5
Голика Дільниця № 18
Лютеранська (Горбенка)  (крім Горбенко 1) Дільниця № 14
Лютеранська (Горбенка) 1 Дільниця № 13
Горіхова Дільниця № 18
Горького 1-41 Дільниця № 13
Горького 43-97 Дільниця № 14
Горького 99 – Дільниця № 17
Готель Бердянськ Дільниця № 15
Грибоєдова Дільниця № 5
Григоренка Дільниця № 18
Даргомижського Дільниця № 5
Дачна Дільниця № 13
Дежньова Дільниця № 17
Декабристів Дільниця № 18
Захисників України (Дзержинського) Дільниця № 13
Софіївська (Димитрова) 120- Дільниця № 6
Софіївська (Димитрова) 1-95, (крім 7/10) 2, 6-24 Дільниця № 4
Софіївська (Димитрова) 34, 42, 44, 46, 48 Дільниця № 9
Софіївська (Димитрова) 4,26, 30, 32, 7/10 Дільниця № 5
Софіївська (Димитрова) 99, 103-109, 50-118 Дільниця № 11
Добровольського Дільниця № 18
Добролюбова 1-9 Дільниця № 17
Італійська (Дюміна) 1-51, 2-48 Дільниця № 13
Італійська (Дюміна) 50 – Дільниця № 15
Італійська (Дюміна) 59 – Дільниця № 15
Привокзальна (Енгельса) 1-47, 2-40 Дільниця № 15
Привокзальна (Енгельса) 42 – Дільниця № 14
Привокзальна (Енгельса) 51 – Дільниця № 14
Євстафієва Дільниця № 8
Єрмака Дільниця № 17
Запорізьких козаків (Жовтнева) Дільниця № 17
з-д Будматеріалів Дільниця № 9
Зелена Дільниця № 18
Інтернаціональна Дільниця № 18
Польська (К. Лібкнехта) Дільниця № 8
Центральна (К.Маркса) 1-17, 2-32 Дільниця № 15
Центральна (К.Маркса) 19 – Дільниця № 14
Центральна (К.Маркса) 34 – Дільниця № 14
Кабельників Дільниця № 10
Козацька Дільниця № 18
Петровський шлях (Калініна) Дільниця № 18
Камишова Дільниця № 17
Каштанова Дільниця № 18
Керченська Дільниця № 18
Європейська (Кірова) Дільниця № 10
Європейська (Кірова) 2-56; 5-33 Дільниця № 4
Європейська (Кірова) 58-88, 35- Дільниця № 8
Європейська (Кірова) 92, 94, 94А Дільниця № 6
Ковалевської Дільниця № 18
Комарова Дільниця № 9
Консульська (Комунарів) 1-47, 2-46 Дільниця № 13
Консульська (Комунарів) 48 – Дільниця № 15
Консульська (Комунарів) 49 – Дільниця № 15
Конкіна Дільниця № 18
Корабельна Дільниця № 13
Корнілова Дільниця № 17
Космодем’янська 23-71, 30- Дільниця № 11
Космодем’янської 1-21, 2-28 Дільниця № 6
Костичева Дільниця № 17
Котляревського Дільниця № 17
Коцюбинського Дільниця № 17
Благовіщенська (Красіна) Дільниця № 18
І. Єфремова (Краснодонська) Дільниця № 5
Січових стрільців (Крупської) Дільниця № 8
Покровська (Куйбишева) Дільниця № 13
Курортна Дільниця № 17
Кутузова Дільниця № 10
Лаптєвих Дільниця № 17
Леваневського Дільниця № 18
пр. Азовський (Леніна) 2-18, 1-35 Дільниця № 15
пр. Азовський (Леніна) 22-28 Дільниця № 13
пр. Азовський (Леніна) 37 Дільниця № 14
Леонтьєва Дільниця № 17
Лієпайська 4-90 Дільниця № 14
Лієпайська 69 – Дільниця № 17
Лієпайська 7-41 Дільниця № 14
Лієпайська 94 – Дільниця № 17
Литке Дільниця № 17
Лобачевського Дільниця № 18
Ломоносова Дільниця № 4
Лугова Дільниця № 17
Львівська Дільниця № 17
Ля-Сейнська Дільниця № 13
Ляховського Дільниця № 17
Морська (Мазіна) Дільниця № 14
Макарова Дільниця № 17
Малигіна Дільниця № 17
Малинова Дільниця № 18
Мелітопольське шосе 1-61; 4-22, Дільниця № 4
Мелітопольське шосе 26, 78, 81-87 Дільниця № 10
Мелітопольське шосе 73-75, 36-66 Дільниця № 8
Менделєєва Дільниця № 18
Петропавлівська (Менжинського) Дільниця № 13
Металістів Дільниця № 18
Мечникова Дільниця № 18
Мінська Дільниця № 18
Мічуріна 106 – Дільниця № 17
Мічуріна 77 – Дільниця № 17
Могилевська Дільниця № 17
Молодогвардійська Дільниця № 6
Північна (Морозова) 1, 1А, 1Б, 1В, 3, 3А, 3Б, 3В, 8, 19, 21, 23, 25, 27, 27А, приватні будинки Дільниця № 6
Північна (Морозова) 5-15 Дільниця № 8
Московська Дільниця № 5
Набережна Дільниця № 17
Нахімова Дільниця № 13
Невельського Дільниця № 17
Новоросійська 42 – Дільниця № 17
Новоросійська105 – Дільниця № 17
Одеська Дільниця № 5
Довганюка (Орджонікідзе) 2-62; 1-87 Дільниця № 4
Довганюка (Орджонікідзе) 64-72, 72А, 72Б, 72Г, 76, 76Г, 89 Дільниця № 5
Довганюка (Орджонікідзе) 91- Дільниця № 9
Осипенко Дільниця № 13
Святомиколаївська (Островського) Дільниця № 4
Павлова Дільниця № 18
Азовського козацтва (Пархоменка) Дільниця № 13
провулок Вільний Дільниця № 4
провулок Дніпровський Дільниця № 5
провулок Єрмолаєвський Дільниця № 18
провулок Запорозький Дільниця № 5
провулок Київський Дільниця № 5
провулок Колгоспний Дільниця № 18
провулок Кримський Дільниця № 5
провулок Лазурний Дільниця № 18
провулок Матросова Дільниця № 17
провулок Маячний Дільниця № 13
провулок Морський Дільниця № 17
провулок Нагорний Дільниця № 4
провулок Панфілова Дільниця № 17
провулок Сливовий (Радгоспний) Дільниця № 18
провулок Рибацький Дільниця № 17
провулок Степний Дільниця № 18
провулок Травневий 4, 6 Дільниця № 10
провулок Транспортний Дільниця № 8
провулок Цимлянський Дільниця № 5
провулок Шкільний Дільниця № 17
Перемоги Дільниця № 15
Першотравнева Дільниця № 14
Богуславського (Петровського) 1-35, 2-40 Дільниця № 15
Богуславського (Петровського) 37 – Дільниця № 14
Богуславського (Петровського) 42 – Дільниця № 14
Підгорна Дільниця № 13
Підсобне господарство Дільниця № 18
Волонтерська (Піонерська) 1-47; 2-150, 51А, 51Б, 51В, 46-150 Дільниця № 4
Волонтерська (Піонерська) 51-69/97, 71 та з літерами, 156, 158, 166 Дільниця № 11
Волонтерська (Піонерська) 77-105 Дільниця № 9
Пірогова Дільниця № 18
пл. Єдності (I Бердянської Ради) Дільниця № 15
Потійська Дільниця № 10
пр. Праці 1-43/2 Дільниця № 15
пр. Праці 2 – Дільниця № 13
пр. Праці 45-47 Дільниця № 13
пр. Східний (Пролетарський) 125 Дільниця № 17
пр. Східний (Пролетарський) 228, 230,
232, 234, 125-135
Дільниця № 17
Правди 1, 3Б, 3В Дільниця № 4
Правди крім 1, 3Б, 3В Дільниця № 5
Пржевальського Дільниця № 17
Приазовська Дільниця № 10
Приморська Дільниця № 13
пр. Східний (Пролетарський)146-184, 109-111 Дільниця № 15
пр. Східний (Пролетарський)186 – Дільниця № 14
пр. Східний (Пролетарський)2-40 Дільниця № 6
пр. Східний (Пролетарський)31-93, 104-144 Дільниця № 5
пр. Східний (Пролетарський)42-76, 80 Дільниця № 11
пр. Східний (Пролетарський)5-29, 90-102 Дільниця № 9
Пушкарьова Дільниця № 17
Пушкіна Дільниця № 13
Грецька (Р.Люксембург) Дільниця № 14
Радищева Дільниця № 17
Раскової Дільниця № 18
Ратманова Дільниця № 17
Ревуцького Дільниця № 13
Рєпіна Дільниця № 5
Руденко Дільниця № 5
Руднєвої 143-, дачи заїзд з вул.Степної Дільниця № 18
сан. Бердянськ Дільниця № 17
сан. Лазурний Дільниця № 17
Гостинна (Свердлова) 1-85 Дільниця № 14
Гостинна (Свердлова) 2-82 Дільниця № 14
Гостинна (Свердлова) 84 – Дільниця № 17
Гостинна (Свердлова) 87 – Дільниця № 17
Свободи 1-69, 2-36 Дільниця № 13
Свободи 40 – Дільниця № 15
Свободи 71 – Дільниця № 15
Севастопольська 2-228, 1-229 Дільниця № 5
Севастопольська 230, 231- Дільниця № 9
Сєдова Дільниця № 18
Сєрова Дільниця № 5
Сєченова Дільниця № 18
Сибирякова Дільниця № 17
Слов'янська Дільниця № 17
Слобідська Дільниця № 17
Степанянца Дільниця № 10
Степна Дільниця № 18
Спортивна (Тельмана) Дільниця № 4
В. Висоцького (Терешкової) Дільниця № 18
Тищенка Дільниця № 14
Толбухіна Дільниця № 18
Толстого Дільниця № 17
Затишна (Тольмаца) Дільниця № 18
Тополина Дільниця № 17
туп. Приазовський Дільниця № 10
Тюленина Дільниця № 6
Українська Дільниця № 18
Університетська (Ульянових) 1-41, 2-12 Дільниця № 13
Гостинна (Свердлова) 43/37, 14/39-18 Дільниця № 15
Портова (Урицького) Дільниця № 13
Хавкіна (Фрунзе) 1/6 Дільниця № 13
Причальна (Фурманова) Дільниця № 13
Хіміків Дільниця № 10
Ціолковського Дільниця № 4
Чайкіної Дільниця № 6
Чайковського Дільниця № 5
А. Міцкевича (Чапаєва) Дільниця № 4
Челюскіна Дільниця № 18
Земська (Червона) 1-7, 2-6 Дільниця № 15
Земська (Червона) 8 – парні Дільниця № 14
Земська (Червона) 9 – непарні Дільниця № 14
Українських партизан (Червоних Партизан) Дільниця № 13
Чернишевського Дільниця № 17
Черняховського Дільниця № 8
Чкалова Дільниця № 13
Чубара Дільниця № 17
Я. мудрого (Шаумяна) Дільниця № 10
Шевченка Дільниця № 15
Шмідта Дільниця № 13
Щербака Дільниця № 8
Троїцька (Щербакова) Дільниця № 8
Вітрильна (Щорса) Дільниця № 13
Меотіди (Ювілейна) Дільниця № 13
Яблочкова Дільниця № 18
Яковлева Дільниця № 18