Про портал

      BST

Фонд СОСН

Інформаційний портал «Медицина Бердянська» було розроблено в рамках проекту «Створення системи прозорого формування та громадського контролю витрат у системі надання медичних послуг у м. Бердянськ», що реалізується громадською організацією «Фонд сприяння органам місцевого самоврядування» за фінансової підтримки Чорноморського трасту регіонального співробітництва фонду Маршалла «Германія-США».

Проект спрямовано на підтримку розвитку громадянського суспільства в України через підвищення поінформованості жителів міста про функціонування системи надання медичних послуг.

Завдання проекту

  • Розробка інформаційного медичного порталу міста, де буде акумульовано інформацію про всі медичні установи, їх послуги, регламенти та фінансування.
  • Залучення широких верств населення, зокрема медиків і жителів міста, до обговорення проблем функціонування й фінансування системи медичних послуг у місті.
  • Моніторинг витрат бюджетних коштів, виділених на медичні послуги в місті.

Проект є також адвокаційною кампанією щодо забезпечення фінансування з місцевих бюджетів актуальних для громади напрямків через залучення громадськості до процесів планування й моніторингу використання бюджетів, оцінки раціональності їх реалізації.

Термін реалізації проекту: травень 2015 – квітень 2016 р.

Матеріали

Інформаційний буклет проекту
Опис проекту

Запрошуємо всіх зацікавлених до плідної співпраці.

Наші контакти

E-mail: Fond.SOSN@gmail.com
Тел.: +380 (95) 856 3688
Керівник проекту: Глазова Яна Василівна


Партнери проекту

 

Fond

Фонд сприяння органам самоорганізації населення має давній досвід співпраці з громадськістю в лобіюванні інтересів громади, створення нових підходів взаємодії “влада-громада”, організації публічних заходів. Фондом сприяння самоорганізації населення спільно з виконкомом Бердянської міської ради:

  • у 2003 р. вперше в Україні впроваджено систему управління якістю надання муніципальних послуг згідно з міжнародними стандартами ISO 9001:2000 у виконкомі Бердянської міської ради;
  • у 2003 р. створено Центр надання муніципальних послуг виконкому для жителів міста й відділ по роботі з документами дозвільного характеру “Єдиний офіс” для суб’єктів підприємницької діяльності, які функціонують у рамках системи управління якістю;
  • у 2004 р. відкрито Центри громадських ініціатив у всіх мікрорайонах міста;
  • у 2005 р. відкрито Майстерню муніципального управління;
  • у 2012 – 2013 рр створено Єдиний інтегрований центр надання адміністративних послуг у м. Бердянську.

BST

Німецький фонд Маршалла це організація діяльність якої, спрямована на зміцнення трансатлантичної співпраці на регіональному, національному та глобальному рівні в дусі Плану Маршалла. Заснована в 1972 році ця безпартійна, некомерційна установа як дар Німеччини в пам'ять допомоги, яку отримала Європа в післявоєнні роки від США.

Чорноморський траст регіонального співробітництва є проектом німецького фонду Маршалла, що створений для використання величезної цивільний енергії Чорноморського регіону, регіональної інтеграції і ефективного управління.
Загальна мета Чорноморського трасту – посилення довіри між громадянами в суспільних інституціях, зростання значення участі громадян у демократичному процесі, сприяння впливу громадянського суспільства у вирішенні конфліктів і розвитку регіональних і транскордонних зв'язків у державних, приватних і некомерційних секторах.

Країни, включені до роботи Чорноморського тресту: Вірменія, Азербайджан, Болгарія, Грузія, Молдова, Румунія, Туреччина й Україна.